9 Липня 2019
ІНТЕР'ЄР

Трансформація підвіконня


Довгий час підвіконня використовувались лише як місце для вазонів чи статуеток, а тюль та штори були атрибутом must have  для кожного вікна. Завдяки сучасним віконним технологіям ця частина конструкції стає дедалі функціональнішим і рівноцінним предметом інтер’єру.

Здавалося б, що можна зробити з цим, начебто, малим і вузьким простором. Та дизайнери придумали чимало ідей практичного використання підвіконня, які не тільки розширюють корисність місця біля вікна, але й надають вікнам завершеного вигляду.

Підвіконня може стати ще одним зручним місцем для відпочинку

Якщо підвіконня розташоване на невеликій висоті від підлоги (40-60 см), вмонтуйте розширену стільницю та розташуйте на ньому матрац та м’які подушки – у  вас з’явиться затишний і світлий куточок для відпочинку. Цей зручний диванчик стане вашим улюбленим острівцем для читання, проведення часу в інтернеті або ж просто для споглядання вулиці за горнятком чаю.

Комод чи стелаж 

Трансформація підвіконня

Часто виникає необхідність знайти додаткове місце для зберігання речей, особливо це питання актуальне для невеликих квартир, де кожен метр буквально на вагу золота.  Зробіть зону підвіконня частиною системи зберігання, наприклад обладнавши під ним стелаж чи комод. Таку конструкцію можна облаштувати в будь-якій кімнаті – спальні, вітальні чи кухні. Головне – розрахувати  систему відведення повітря від радіаторів.

Підвіконня замість робочого столу

У дитячу кімнату можна не встановлювати окремий письмовий стіл, а переробити підвіконня під стільницю, що водночас додасть максимальну кількість природного світла і вільного місця.

Вмонтуйте меблі з полицями та тумбами з обох боків та підберіть стілець необхідної висоти, оскільки такий стіл може бути вищим ніж стандартне робоче місце. Для міцності кришку столу варто підсилити додатковими опорами. Універсальним варіантом для будь-якого стилю буде стільниця із натурального дерева, а захистити поверхню можна використавши захисно-декоративний Лакобейц від ТМ VIDARON.

Ідея зі стільницею замість підвіконня хороша і для людей, що працюють вдома, наприклад, для мініофісу в спальні чи вітальні. Використовуючи підвіконня як стіл, ви гармонійно інтегруєте робочу зону в загальний простір.

Робоча поверхня кухні або барна стійка

Трансформація підвіконня

Підвіконня – це простір на кухні, який зазвичай не використовується або, навпаки, може бути надто захаращений посудом, книгами чи вазонами. Часто дизайнери радять перепланувати кухню таким чином, щоб раковина чи поверхня для готування була навпроти вікна. Відкоси та стіни у кухні варто пофарбувати напівматовою латексною фарбою, яка не боїться вологи та легко миється, Śnieżka PLATINIUM® KITHCEN-BATH.  Миття посуду чи приготування їжі може перетворитись в споглядальну терапію у вікно. Крім того, використання близького до природного світла простору економить витрати на електроенергію.

Ще один прекрасний приклад облаштування підвіконня – це барний стіл на балконі або в кухні. Такий варіант підійде для маленьких кухонь чи людей, які люблять проводити час у лоджії, споглядаючи краєвид.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...