16 Квітня 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Квартирний переїзд: інструкція до дії

Як нічого не пропустити і не загубити


Квартирний переїзд може бути захопливим і навіть веселим заняттям. Усе залежить від настрою, з яким до нього ставитися. Як врахувати всі нюанси та зробити процес максимально ефективним, читайте у нашій статті.

Як організувати квартирний переїзд

Перше питання, що виникає під час переїзду: «Як все це спакувати???» Навіть якщо часу на переїзд обмаль, панікувати не варто. Озирніться навколо, подумайте, що вам необхідно для пакування речей, і потім усе це занотуйте.

Як перевезти речі

У складеному переліку повинні бути: картонні коробки різного розміру, пакети, маркер і скотч. Також знадобляться газети, шматки тканини, целофан із «бульбашками», чохли для одягу.

Далі потрібно всі речі розділити на такі групи:

 • те, що їде на нову квартиру;
 • те, що можна подарувати / роздати / відвезти на дачу;
 • те, що потрібно викинути. Сміливо звільняйтеся від усього, до чого навіть не торкалися два роки.

Коли зрозуміло, які речі переїжджають, їх можна розпочинати пакувати. Робити це слід за певним сценарієм, наприклад, за кімнатами або за типом речей (посуд, одяг, книги тощо).

Пакуємо речі

7 порад щодо пакування речей

 1. Насамперед потрібно скласти речі, які не знадобляться для щоденного використання. Вони «живуть», в основному, у затишних місцях – коморах, на антресолях і балконі.
 2. Розпочніть пакування з килима. Таким чином, він «збере» на собі менше пилу. В ідеалі його потрібно ще й витріпати.
 3. Книжки не поспішайте складати до одної великої коробки – потім, щоб її підняти, знадобиться допомога велетня. І навіть якщо такий знайдеться, дно картонної коробки може не витримати. Краще розбити бібліотеку на кілька середніх коробок.
 4. Коробки з крихкими і предметами, що б’ються, складайте в окремому місці і робіть на упаковці відповідні написи. До цієї категорії речей також належать дзеркала, картини, телевізор, комп’ютер та освітлювальні прилади.
 5. На коробках залишайте позначки, наприклад «Кухня. Посуд», «Балкон», «Спальня» тощо.
 6. Ніжки меблів, їхні кути та частини, що виступають, про всяк випадок обгорніть тканиною або пакувальним папером.
 7. Останньою стару квартиру залишає велика побутова техніка – холодильник, пральна, посудомийна машина, плита.
7 порад

На новому місці

Спакувати і перевезти – це дві третини переїзду. На останній етап вже не вистачає сили, тому всі речі заносять до нового будинку так, аби швидше закінчити. В результаті навколо починає панувати повний хаос. Щоб уникнути цього, ще до переїзду потрібно спланувати, як у новій квартирі будуть розташовані ​​меблі. Далі потрібно дати вказівки вантажникам заносити коробки й інші речі до кімнат їх майбутнього проживання.

Таке планування буде зручним ще й для того, щоб через необдумане розташування речей абияк поставлена шафа в спальні не заважала встановити ліжко тощо.

Першими до будинку заносять меблі та техніку. Коробки з крихкими предметами, світильники, кімнатні рослини почекають на вулиці, не заважаючи розвантажувати габаритні речі.

Переїзд

Зверніть увагу!

Під час переїзду деякі моменти просто вилітають з голови і можуть стати причиною зайвих стресів. Цього легко уникнути, якщо завчасно:

 • зробити резервну копію важливих файлів на комп’ютері – на випадок, якщо з технікою щось трапиться під час транспортування;
 • паспорт, ключі, банківські картки, гроші та інші цінні речі скласти окремо і перевозити самостійно. Не зайвими будуть фотокопії найважливіших документів;
 • поповнити рахунок на мобільному телефоні, а безпосередньо перед переїздом зарядити його;
 • залишаючи стару квартиру з останньої коробкою речей, не забувайте перекрити воду та газ.
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...