12 Січня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Як позбутися неприємних запахів в оселі?

Рекламні оголошення приваблюють інформацією про те, що можна придбати аерозоль, який гарантуватиме свіжість на цілий день.


Проте ця «гарантія» найчастіше буває або сумнівною, або ж абсолютно недієвою. Старше покоління радить освіжувати помешкання народними методами. То що ж робити для того, аби позбутися неприємного запаху?

Як позбутися неприємних запахів в оселі?

Спершу потрібно знайти джерела цього запаху. Їх може бути декілька. Найчастіше неприємний запах з’являється у приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, на кухні: через відходи, приготування їжі. З’явитися неприємний запах може і в холодильнику. Несправність сантехніки у кухні чи вбиральні теж може спричинити сморід. Водночас домашні тварини, взуття, побутова хімія, тютюн, алкоголь, пил, чад, грибок – все це теж сприяє утворенню несвіжого запаху в оселі.

Як позбутися неприємних запахів в оселі?

Хімічні засоби для прибирання та освіження оселі є шкідливими для здоров’я. Проте не всі покупці беруть це до уваги. Часто люди використовують автоматичні розпилювачі, аерозолі, навіть змінні ароматизатори повітря, які призначені для авто. Вони швидко заповнюють дім пахощами, але не завжди нейтралізують неприємні «аромати».

Для того, щоб позбутися неприємного запаху обов’язково провітрюйте оселю. Також треба стежити, щоб вентиляція була чистою і незасміченою. Корисним буде вологе прибирання. Проте місця із підвищеною вологістю потрібно висушити, щоб не утворювався грибок, запах якого є дуже шкідливий. Домашній смітник має бути з кришкою, щоб всередину ємкості не потрапляла вода. Пральну машину після кожного прання не слід зачиняти, дайте їй висохнути зсередини, насухо протирайте ті місця, де скупчується волога. Килими, подушки, ковдри, пледи, матраци, м’які іграшки накопичують не лише пил, а й запахи, тому їх потрібно очищати.

Як позбутися неприємних запахів в оселі?

Одяг, взуття та інші речі мають бути сухими, щоб від них не тхнуло, тому ретельно просушуйте їх. Це стосується і кухонних шаф, посуду, інструментів та дощечок. Їх можна протирати сіллю, лимонним соком або оцтом. Оцет поглинає у себе всі неприємні запахи. Ним можна протирати меблі, побутову техніку, речі. Сіль чудово вбирає вологу та запахи, тому достатньо розвести її з водою і залишити на певний час. Аналогічним чином діє і марганець, однак не варто протирати меблі чи речі, бо він лишає жовтуватий або червонуватий колір. Запалена свічка допоможе знищити запах гару, фарби, цигарок, смажених продуктів. Таблетки активованого вугілля усувають неприємний запах і забезпечують сухість речей тривалий час. Радикальним методом позбутися старого запаху є ремонт оселі.

Як позбутися неприємних запахів в оселі?

Отже, усунути неприємний запах ви завжди можете самостійно, використовуючи для цього народні методи, або ж сучасну побутову хімію, що нерідко після знешкодження одного запаху, залишає після себе інший – шкідливий. Обирати вам.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 4,67 з 5
Loading...