18 Вересня 2017
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Хронологія ремонту

Як зробити ремонт, не викинувши гроші ″на вітер″, та врахувати всі потреби та нюанси?


Найперше, що потрібно зробити – подумати і уявити, що ми хочемо отримати після ремонту. Визначитися зі стилем, дизайном, кольорами та матеріалами. На плані приміщення позначаємо місце розташування сантехніки, меблів, сходів і приступаємо до робіт.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

Оскільки в нас є готовий план розміщення меблів та сантехніки, ми легко зможемо визначити кількість та місце розташування розеток та вмикачів. Врахуйте розетки для праски, зарядки телефону, бра у спальні. Для пилососу, світильників, телевізора, антени у вітальні.

Герметичні розетки у ванній кімнаті для пральної машини, дзеркала з підсвіткою, фену. Ну і, звичайно ж, не забудьте про розетки для побутової техніки в кухні.

САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ

Починаються сантехнічні роботи з монтажу труб каналізації, батарей, теплої підлоги, холодної та гарячої води. Кладемо плитку на стінах та підлозі. Встановлення ванни чи душової, унітазу, умивальника, мийки та посудомийної машини – є останнім етапом в цих роботах.

БРУДНІ РОБОТИ

Чи відповідає вашим побажанням та вимогам саме таке планування квартири? Якщо ні, то муруємо, розбиваємо стіни, колони, виступи, збільшуємо або зменшуємо площу вітальні, кухні і т. д. Також до брудних робіт належать: зварка, роботи з цементом та бетоном, стяжка підлоги, її заливка, вирівнювання стін та стелі, штукатурка, ґрунтування, установка основи для натяжної стелі.

ЧИСТОВІ РОБОТИ

Лише після вирівнювання поверхонь можна точно виміряти висоту, ширину і глибину віконних та дверних отворів, а отже правильно замовити і якісно встановити двері та вікна. Настав час застелити підлогу шпаклювати і фарбувати стелю та стіни, застелити підлогу, наклеїти шпалери, почіпити люстри та світильники, закріпити плінтуси та карнизи.

А тепер можна переходити і до декору приміщення: розставити меблі, вазони, цікаві дрібнички, повішати тюлі, штори та насолоджуватися новим інтер′єром.

Автор: Таня Дика

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...