15 Лютого 2017
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Фарбування стін за низької температури

Більшість фахівців рекомендують здійснювати ремонтні роботи, коли температура перевищує 10 градусів.


Тому часто ми переносимо всі види ремонтних робіт на весняно-літній період, коли не доведеться турбуватися про зазначену температуру і вологість у приміщенні. Та чи варто фарбувати, коли температура нижче 10 градусів?

Основні правила

Фарбування при низьких температурах можливе. Проте, потрібно пам’ятати, щоб забезпечити відповідні умови. Взимку найкраще фарбувати при закритих вікнах. Коли приміщення нагрівається фарба краще і рівномірно висихає. Якщо ви плануєте фарбування в незавершеній будівлі, потрібно подбати про додатковий обігрівач. Дуже важливо, щоби температура поверхні для фарбування була як мінімум +5°С і не вище +30°С, що стосується відносної вологості в приміщенні, рекомендується підтримувати її в межах від 40 до 70%.

Це дуже важливо, тому що поєднання низької температури і високої вологості може значно сповільнити процес висихання фарби, і, таким чином, кінцевий результат роботи може бути незадовільним.

Етапи підготування поверхні:

Насамперед слід перевірити стан стін. Варто оглянути стіну, чи немає яких-небудь пошкоджень, які можуть бути помітні після фарбування. Будь-які вм’ятини й тріщини повинні бути відремонтовані за допомогою відповідних виробів. Фахівці радять використати шпаклювальну гладь Śnieżka ACRYL-PUTZ® ST 10 START, що не дає усадки, швидко висихає, не тріскає навіть якщо товсті шари (при поодиноких виїмках – до 3 см). Для ремонту тріщин шириною до 5 мм можна використати Śnieżka ACRYL-PUTZ ® FX23 FLEX, що містить скловолокно.

 

Фарбування стін за низької температури

Після вирівнювання поверхні потрібно нанести ґрунтовку, що вирівняє поглинальну здатність поверхні, покращить її адгезію з фарбою і дозволить заощадити поверхневі фарби. Для поверхонь з крихкими компонентами рекомендуємо застосувати ґрунтовки Śnieżka ACRYL-PUTZ® GP 41 ПОЛІМЕРНА ҐРУНТОВКА ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ, а якщо поверхня міцна і не пилиться, то можна використати Śnieżka ACRYL-PUTZ® GP 40 ПОЛІМЕРНА ҐРУНТОВКА УНІВЕРСАЛЬНА. Приступаючи до робіт, спочатку потрібно фарбувати важкодоступні місця (кути, віконні і дверні рами) а потім стіни. Для кольорового оздоблення стін радимо використати матову фарбу Sniezka Nature, що має 56 кольорів.

Фарбуючи стіни у холодну пору, потрібно пам’ятати, що час висихання може бути довшим. Це важливо при нанесенні кількох шарів фарб.
Якщо ви скористаєтеся нашими порадами щодо фарбування стін в інтер’єрі у взимку чи на початку весни, то не матимете жодних проблем.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...