15 Квітня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Як гарно оформити сад для всієї сім’ї?


За гарної погоди сад для багатьох із нас перетворюється на ще одну вітальню. Приваблива садова ділянка допомагає справити перше враження на гостей. Гарно оформлений сад стає місцем відпочинку для всієї родини, а його дизайн насамперед спрямований саме для комфорту та зручності усіх відвідувачів. З цією метою на території саду розміщують додаткове освітлення, лавки, альтанки та стільці.

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Перш ніж приступати до оформлення саду, потрібно визначити для себе, яка ж атмосфера повинна панувати в ньому: тиха, спокійна або ж навпаки – активні ігри з друзями та сім’єю. Не можна забувати про те, що всі елементи повинні гармонійно поєднуватися. Якщо двір невеликий, то оптимальним рішенням буде об’єднати деякі зони. Наприклад, поставити на галявину складні стільці, які легко прибрати і перетворити зону відпочинку в поле для ігор та інших активних розваг. Для візуального розмежування оптимально скористатися можливостями озеленення. У цьому випадку садовими кордонами стануть живі огорожі, щільні кущі, багаторічні високорослі рослини. Щоб газон не виглядав самотньо, доповніть його доріжкою.

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Особливу декоративність ділянці надають різні квіткові композиції. Можна висадити рослини у вигляді бордюру вздовж газону або організувати клумбу: звичайна стара колода, пень або діжка може стати привабливою клумбою. Оригінальною прикрасою саду можуть бути речі, що стали непридатними (старе крісло, велосипед). Оформлені у вигляді квіткових клумб, вони стануть головним арт-об’єктом. Все, що вам потрібно зробити щодо класичного стільця, це зняти сидіння і розмістити там горщик для рослин. Це може бути звичайне, старе відро або каструля, з будь-якого відповідного для рослин матеріалу. На просторій території можна розташувати ставок, басейн, невелику міні-водойму або струмок, що стане родзинкою ландшафту.

Для створення водойми можна придбати готові форми з пластику або виконати бетонну основу. В якості основи підійде і стара ванна. Невеличкі прикраси надають особливу принадність. Це можуть бути садові фігурки у вигляді тварин або казкових персонажів. Головне, не перестаратися з їх кількістю, щоб не перетворити двір у дитячий майданчик. Прекрасним оформленням вашого саду буде поєднання декоративної ролі з функціональною: різні шпаківні, годівниці для птахів традиційно є проявом турботи про тваринний світ. Арт-об’єктами з корисними властивостями можуть стати стилізовані огорожі з лози, декоративні квіткові вазони, плетені садові ширми.

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Перш ніж встановлювати меблі в своєму саду, вам необхідно знати, якими перевагами або недоліками вони володіють. Це дозволить зробити правильний вибір, якщо ви ще не вирішили, вироби з яких матеріалів для вас є найкращими. Коли йдеться про комфорт, стан та матеріал садових меблів має неабияке значення. Варто обирати стільці відповідно до стилю. Вони можуть бути із твердої деревини, синтетичної деревини, алюмінію, ротанґу, пластику чи сталі. Потрібно враховувати простоту догляду за цими меблями, універсальність, стійкість до погодних умов, довговічність та вагу. Окрім сидіння навколо столу, садовим стільцям можна знайти багато інших варіантів застосування. Наприклад, можна облаштувати затишний садовий куточок двома класичними дерев’яними стільцями, або розташуватися посередині галявинки та приймати сонячні ванни на багатопозиційному кріслі.

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Захист і декор дерев’яним стільцям гарантують вироби ТМ VIDARON. Наприклад, безбарвний Імпрегнат захищає від грибків, синяви та комах. Водночас зміцнює структуру деревини і зменшує витрати поверхневих фарб чи лаків. Далі дерев’яні стільці потрібно полакувати декоративно-захисним Лакобейцом VIDARON із добавкою Teflon™. Цей продукт створює міцне покриття, що забезпечує довготривалий захист від несприятливих атмосферних факторів, вологи і води, а також УФ-випромінювання.

Дизайнерські рішення для домашнього саду до літнього сезону

Обирайте те, що вам до вподоби. Експериментуйте та створюйте власний стиль!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...