9 Лютого 2019
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Дизайн стелі: як правильно пофарбувати

Поради, як підготувати поверхню, вибрати фарбу та нанести її на поверхню


Дизайн стелі може бути різним: багаторівневий з гіпсокартону, підвісний, натяжний… Проте рівна  біла стеля – найвдаліший варіант оформлення будь-якого інтер’єру. Її колір легко освіжити без значних витрат. Як же правильно фарбувати стелю?

Дизайн стелі

Стелі з гіпсокартону чи вкриті фарбою?

Стелі з гіпсокартону відрізняється цікавим дизайном, проте забирає висоту кімнати. Це саме можна сказати і про натяжні конструкції. У рівної білої пофарбованої стелі безліч переваг і  жодного недоліку. Вона візуально збільшує простір, на її фоні стіни і меблі здаються яскравішими і виразнішими. До того ж традиційна біла стеля завжди виглядає сучасно.

Стеля, вкрита фарбою

Єдине, чого вимагає стеля, вкрита фарбою, – якісна підготовка поверхні. Потрібно видалити старе покриття (шпалери, фарби), усунути тріщини і нерівності, відшліфувати і проґрунтувати поверхню.

Ґрунтовка для стін і стелі 

Ґрунтування поверхні – це дуже важливий етап у підготовці поверхні до фарбування, яке сприяє зміцненню поверхні і поліпшенню адгезійних властивостей оздоблювальних виробів. Залежно від стану поверхні, використовують різні види ґрунтовок, зокрема універсальні або глибокого проникнення.

Ґрунтування стелі

Якщо поверхня міцна і не обсипається, то достатньо застосувати універсальну. Однак, якщо ж після потирання поверхні долонею, залишаються слід пилу, то рекомендуємо застосовувати ґрунтовку глибокого проникнення. Варто додати, що найкраще використовувати для оздоблювальних робіт усі матеріали однієї торговельної марки – це забезпечить вдалий і якісний ремонт, адже кожен виробник розробляє спеціальну рецептуру матеріалів, які відмінно між собою поєднуються.

Як вибрати фарбу для стелі: порада від Śnieżka

Вибираючи фарбу для стелі, віддайте перевагу фарбам з високоякісним білим пігментом в складі – він забезпечить неймовірну чистоту кольору. Краще, щоб покриття після висихання створювало матову поверхню. Звісно, глянцеві стелі також користуються популярністю, проте матові більш універсальні. Śnieżka PLATINIUM® CEILING – сніжно-біла матова акрилова фарба для стелі. Під час її виготовлення використовуються відбірні згущувачі та компоненти, які уповільнюють час висихання. Завдяки цьому фарба не залишає смуг на поверхні.

Śnieżka PLATINIUM® CEILING

Правильне нанесення

  • Наносити фарбу на поверхню краще невеликими смугами завширшки 2-3 валики. Кожен новий мазок повинен перекривати попередній на 5 см.
  • Фарбуючи стелю, потрібно рухатися в одному напрямку, а кожний наступний шар наносити перпендикулярно попередньому. Останній шар наносять у напрямку до вікна.
Як правильно фарбувати стелю

Пофарбувати стелю легко! Вагаєтеся, яку поверхню для оформлення стелі обрати – матову чи глянцеву? Корисні поради з вибору читайте тут

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...