3 Серпня 2015
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

ІДЕАЛЬНА ПАРА

Відомий факт, що кольори і відтінки діляться на холодні і теплі, світлі і темні, яскраві та приглушені, тобто пастельні. Але як правильно поєднувати кольори в інтер’єрі?


Незважаючи на велику кількість добре відомих правил, що стосуються поєднування кольорів, ми часто шукаємо нових, оригінальних і, насамперед, гармонійних композицій. Це, власне, поєднання кольорів визначає атмосферу і зовнішній вигляд будь-якого інтер’єру, а також говорить багато про характер і смак власника.

ГАРМОНІЯ ЧИ КОНТРАСТ?

Можна вибирати колірну гаму, що базується на гармонії або контрасті. Перший тип поєднання барв – найпростіший, адже тут колірна палітра є в діапазоні одного кольору, але коливається від темніших до світліших тонів. Оформити інтер’єр можна яскравіше, за рахунок акценту іншого кольору, але так, щоб вони не вибивалися із загального стилю. Для гармонії кольорів характерним є поєднання схожих відтінків, що гармоніюють між собою. Гармонійне поєднання барв дає широке поле для креативності. Найголовніше, щоб основний колір, який домінує в інтер’єрі, був якомога ближче до чистого кольору. Також, використовуючи такий тип оформлення, не можна забувати, що досягнути гармонійно оформленого простору можна лише в тому випадку, якщо кількість відтінків не перевищуватиме п’яти.

ІДЕАЛЬНА ПАРА

БІЛИЙ З БЕЖЕВИМ

Ідеальне поєднання тонів – бежевий з білим, який забезпечує чудове тло для всіх видів меблів і аксесуарів. Композиція білого і бежевого особливо добре виглядатиме з природними матеріалами: дерево, метал або льон. Такий тандем надасть інтер’єру елегантності і затишку, дозволить підкреслити красу і характер меблів.

ІДЕАЛЬНА ПАРА

БЛАКИТНИЙ І БІРЮЗА

Для досягнення контрасту двох кольорів ми можемо використати кольори, які розташовані на колірному колі поруч один з одним. Блакитний і бірюзовий – відмінне поєднання. Ці кольори наповнять ваш дім літньою свіжістю і прохолодою. Відтінки синього і зеленого можна сполучати з класичними дерев’яними меблями, а також з блискучими поверхнями.

ІДЕАЛЬНА ПАРА

ЧЕРВОНИЙ І ФІОЛЕТОВИЙ

Поєднання кольорів з різними температурами – складне завдання, яке вимагає досвіду роботи з кольором. Разом червоний і фіолетовий – дуже чуттєвий дует. Червоний – колір любові, пристрасті та енергії, в той час, фіолетовий асоціюється з владою, духовністю і легкістю. Правильно підібрані меблі в східному або колоніальному стилі створять ауру чарівності і загадковості.

ІДЕАЛЬНА ПАРА
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...