28 Серпня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Ідеальна дитяча кімната

Оформлення дитячої кімнати – це дуже захопливий процес. .


ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Насамперед слід врахувати побажання самої дитини. Якщо діти вже досить дорослі, то можна запитати, якби вони хотіли облаштувати свою кімнату. У разі якщо дитина ще зовсім маленька, то доведеться довіритися власному смаку. Іноді ми забуваємо, що дитяча кімната – це центр всесвіту дитини. Вона повинна бути максимально затишною, просторою, красивою і повністю безпечною для майбутнього її власника. Також слід пам’ятати, що тематика інтер’єру повинна повністю задовольняти інтереси та побажання малечі. Передусім слід звернути увагу на те, що кольори діти сприймають по-іншому, ніж дорослі. Для нормального розвитку дитини її повинні оточувати пастельні приємні тони, в поєднанні з яскравими, але не дуже різкими вкрапленнями. Вони мають стимулювати малечу до активного життя, навчання і творчості. Добре тут виглядатимуть «фруктові» відтінки: абрикосові (наприклад Śnieżka Nature 116), яблучні (Śnieżka Nature 119), морквяні (Śnieżka Nature 126) й інші. Дитяча кімната повинна бути розділена на кілька зон, а при виборі інтер’єру приміщення слід враховувати вік дитини. Для підкреслення стилю дитячої кімнати можна використовувати різні декорації: наклейки для стін і меблів, штучні метелики, квіточки, машинки та інше.

Ідеальна дитяча кімната

ДИТЯЧА КІМНАТА ДЛЯ ХЛОПЧИКА

Слід пам’ятати, що хлопчики дуже часто змінюють свої інтереси, тому інтер’єр повинен бути функціональним і простим, щоб не було так, що хлопчик буде обдирати картинки з динозаврами і заклеювати плакатами улюбленого футболіста. Зазвичай кімнату для хлопчика оформляють у синіх відтінках. Синій колір створює атмосферу безпеки, фізичного і морального розслаблення. Головне – не перестаратися, оскільки через велику кількість синього кольору кімната може здаватися холодною та зовсім незатишною. У кімнаті потрібно залишити тільки все найпотрібніше: комп’ютерний стіл, шафу для одягу, кілька стільців і ліжко.

ДИТЯЧА КІМНАТА ДЛЯ ДІВЧИНКИ

Меблі в дитячій кімнаті дівчинки повинні сприяти розвитку маленької леді, формувати її смак. Дівчинка вимагає особливої аури у своїй кімнаті, тому оформлення її кімнати має бути відповідним. Бажано, щоб кімната дівчинки, крім основних меблів (ліжка, столу і великої шафи), включала ще й додаткові, наприклад дзеркало, пуфик.

Найпопулярніше оформлення дитячої кімнати для дівчинки в рожевому кольорі, але вдалим вибором стануть також персиковий, зелений, фіолетовий кольори.

  Пропозиції щодо тематики дитячої кімнати:

 • автомобілі, літаки чи інша техніка;
 • космос;
 • динозаври;
 • підводний світ;
 • спорт;
 • казки;
 • феї і принцеси;
 • природа;
 • квіти;
 • мультфільми;
 • країни і подорожі.
Ідеальна дитяча кімната

ОФОРМЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВІКУ ДИТИНИ

Немовлята на добу сплять приблизно 15-18 годин, тому зона для сну буде найбільш важливою для малюка протягом перших місяців. До вибору ліжечка слід підійти з особливою відповідальністю. Найкраще, щоб спальне місце не було сильно завішане фіранками або балдахіном, тому що вони ускладнюють циркуляцію повітря. Для розвитку вашої дитини важливо, щоб вона могла бачити всю кімнати, тому не варто купувати ліжечка з високими стінками. У кімнаті потрібно помістити килимок для розвитку, з допомогою якого дитина буде вчитися перевертатися з живота на спину і, навпаки. Важливо, щоб підлога в кімнаті була чистою і теплою, тому що по ній малюк буде багато повзати. Плануючи інтер’єр дитячої для дитини від шести років, важливо врахувати, що вона вже школяр, а тому їй потрібно створити зручну навчальну зону. Проте краще не розмежовувати різко ігровий та навчальний простори, адже це може викликати у школяра небажання вчитися. Підростаючи, дитина змінює інтереси і смаки. Нині дуже популярні меблі, які дорослішають разом з її господарем, а саме меблі-трансформери. Для зміни «занадто дитячого інтер’єру» можна поєднати меблі по-іншому і додати якихось аксесуарів, але важливо, щоб молодіжні меблі відповідали всім вимогам. Для цього слід разом з підлітком створювати інтер’єр його власного простору.

Ідеальна дитяча кімната

ГАМА КОЛЬОРІВ У ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ І ЇЇ ВПЛИВ НА ДИТИНУ

Більшість батьків не замислюються над тим, що певний колір по-своєму впливає на розвиток дитини, на його психологічне та фізичне здоров’я. Одні здатні надавати бадьорості, тішити око, а інші – викликати роздратування і дискомфорт, тому дуже важливо правильно вибрати колір для оформлення дитячої кімнати. Наприклад, в кімнаті з червоними елементами малюк стає активнішим. Жовтий колір позитивно впливає на інтелектуальні здібності, а помаранчевий приносить радість і зменшує відчуття самотності, коли малюк залишається наодинці. Якщо в приміщення додати синіх елементів, то дитина стане спокійнішою, крім того він розвиває уяву і прагнення до вивчення нового. Оздоблення стін у дитячій кімнаті можна зробити в зелених відтінках, вони запобігають виникненню негативних емоцій, сприяють хорошому сну і настрою. Рожевий колір викликає у дітей почуття комфорту і затишку, покращує настрій і знижує агресивність.
І пам’ятайте: головне, щоб малюк з радістю і хорошим настроєм проводив час у своїй кімнаті.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...