30 Серпня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ФАСАДИ

Як правильно вибрати вікна?

Скоро осінь! Правильно вибрані вікна можуть допомогти зберегти тепло в домі в холодний осінньо-зимовий період.


1) Перший критерій — правильність вибору виробника. Тут величезну роль відіграє репутація компанії, відгуки про фірму, а також термін присутності на ринку. Вироби таких компаній ретельно перевіряються і мають офіційну гарантію. Необхідно володіти інформацією про фірму, з якою збираєтеся співпрацювати. Компанія сайт з інформацією про послуги та ціни.

Як правильно вибрати вікна?

2) Другий критерій: слід врахувати матеріали каркасу вікна, з якого вони зроблені. Якіснішим вважається профіль класу А, з терміном експлуатації не менше 40 років. Надійні фірми виготовляють вікна саме з таких профільних систем. При виборі профілю також важливо враховувати терміни їх виготовлення. Профіль має бути стійким до температури, а також до впливу динамічних навантажень. Також варто звернути увагу на зовнішній вигляд профілю. Профіль, виготовлений з вторинної сировини, зменшує якість вибраного виробу.

Як правильно вибрати вікна?

3)Наступний критерій: склопакет. Він має бути також гарної якості. Основними характеристиками якісного склопакета є його шумо-і теплоізоляція. Тому при виборі вікна необхідно з’ясувати у фахівця про наявність цих характеристик. Також є можливість вибору ударостійкого склопакета.

Як правильно вибрати вікна?

4) Також слід звернути увагу на вибір якісної фурнітури, оскільки вона є невід’ємною частиною вікна. Сьогодні надійною вважається німецька фурнітура, проте, країна — виробник може бути іншою. Фахівці не рекомендують вибирати пластикову фурнітуру, але вибір, залежатиме від фінансових можливостей. Також за бажанням можна замовити додаткові елементи фурнітури, вони також мають бути гарної якості.

Як правильно вибрати вікна?

5). Монтаж вікон у квартирі. Надійні компанії зазвичай мають своїх досвідчених представників. У компаніях може бути 2 види монтажу і установки: згідно із технічними умовами, або згідно із ГОСтом. Якщо в компанії є власні технічні умови, рекомендують попросити їх, щоб розуміти, як буде встановлено вікно і чи буде установка якісною.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...