26 Жовтня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Як змінити інтер’єр вітальні за невеликі гроші?

Прості і ефективні хитрощі, які практично не потребують витрат.


Анна: Ми з чоловіком плануємо оновити вітальню, щоб вона стала затишною та стильною. Однак у нас досить невеликий бюджет на оновлення її вигляду, а чогось свіжого і оригінального все-таки хочеться. Що ви можете нам порадити?

ДЕКОР СТІН

Зніміть зі стін старі, нудні картини і фотографії, повісьте улюблені предмети, оправлені в рамки. Добре виглядатимуть також на стінах декоративні тарілки і оправлені принти – з них можна зробити цілу галерею. Дуже модним і цікавим рішенням все ще залишається типографічні матеріали. Таким чином, ви можете вставити в рамки ваші улюблені цитати, або використовуючи трафарет, писати безпосередньо на стіні – це вас надихатиме кожного дня! Змініть вміст полиць. Відкриті стелажі і навісні полиці — прекрасне місце для реалізації ваших творчих ідей. Покажіть свою особливу колекцію, експериментуйте: наприклад, можна спробувати створити полицю-натюрморт. А ще на стіну позаду полиці можна повісити картину або фото.

Як змінити інтер’єр вітальні за невеликі гроші?

ПОМІНЯЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ

Різнокольорові абажури та інші розсіювачі світла, акцентне освітлення, лампи різних типів допоможуть істотно змінити настрій кімнати. Не забувайте і про природне освітлення: визначтеся, скільки сонячного світла необхідно вашій вітальні: чи буде вона світлою, чи може романтично затемненою. Використовуйте свічки. Кілька свічок різних розмірів, зібраних разом, виглядають набагато краще, ніж коли вони стоять окремо по всій кімнаті. Їх можна розташувати, наприклад, в скляній тарі.

Як змінити інтер’єр вітальні за невеликі гроші?

ДОДАЙТЕ КОЛІР

Вітальня може заграти новими барвами за допомогою декількох яскравих предметів, причому зовсім невеликих — подушки з цікавим принтом на дивані або помітний аксесуар значно освіжать інтер’єр. Вибирайте кольори, які контрастують з основним кольором у вашій вітальні. Якщо ваш бюджет вкрай обмежений, але змінити колірну гаму кімнати все ж хочеться, спробуйте пофарбувати тільки одну стіну або навіть обмежтеся дверима – це значно освіжить вітальню. І тут теж найкраще виглядатимуть контрастні кольори.

Як змінити інтер’єр вітальні за невеликі гроші?

РОЗШИРТЕ ПРОСТІР

У цьому вам допоможуть великі дзеркала. Безпрограшний варіант – поставити довгий вузький столик навпроти дзеркала: таким чином, простір візуально збільшиться, щонайменше в два рази.

Як змінити інтер’єр вітальні за невеликі гроші?
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...