12 Листопада 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою

Як зробити кімнату світлішою і досягнути ефекту просторості, радить Dekoratorium.


Надто маленькі кімнати або недостатнє освітлення сонцем приміщення візуально зменшують простір. Звісно, змінювати помешкання або позбуватись рослинності під вікнами – не завжди гарна ідея. Як зробити кімнату світлішою і досягнути ефекту просторості, радить Dekoratorium.

 

1

Додаткові джерела світла

Якщо вікна розташовані з північного боку або за ними рясно зеленіють дерева, варто подбати про додаткові джерела світла у приміщенні. Люстра щонайменше на 5 плафонів та кілька бра у Вашому випадку – не розкіш, а виправдана необхідність. До того ж, можна якісно покращити освітлення за допомогою прихованих ламп по периметру кімнати, у фрагментах підвісної стелі чи меблевого гарнітуру.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою
2

Світлі тони інтер’єру

У маленьких приміщеннях добре спрацьовує візуальне збільшення простору за допомогою тонування стелі, стін і підлоги у світлі кольори. Не зосереджуйтесь тільки на білому – пастельні відтінки цілком придатні створити ефект затишку та легкості інтер’єру. Світлі меблі й аксесуари також значно збільшать простір кімнати.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою

Порада від нашого експерта:

Світлі стіни мають один недолік – на них помітні найменші плями та подряпини. Саме тому радимо Вам вибрати спеціально створену фарбу Śnieżka PLATINIUM® MODERN. Це плямовідпірна латексна фарба, яка забезпечує надійне покриття та “дихання” стін, не вбирає бруду різного походження, а також завдяки антистатичному ефекту не накопичує пилу. Фарбу Śnieżka PLATINIUM® MODERN можна застосовувати всередині приміщень для стін і стель із цементних, цементно-вапняних, гіпсових, цегляних, гіпсокартонних поверхонь, а також деревини і деревопохідних матеріалів, склошпалер та інших шпалер під фарбування.

Підготуйте поверхню перед фарбуванням, усунувши залишки попереднього покриття та бруду. Пам’ятайте, що стіна під час нанесення фарби повинна бути сухою. Мокра поверхня погіршує адгезію фарби. Фарбу Śnieżka PLATINIUM® MODER слід наносити за допомогою пензля, розпилювача чи валика у 2 шари з інтервалом у 2-3 години (після висихання першого шару можна наносити наступний). Бажаний колір можна отримати, обравши  із палітри барв Śnieżka COLOUR SYSTEM.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою
3

Світлі штори

Звісно, якщо Ви мешкаєте на першому чи другому поверсі, зацікавлених поглядів перехожих не уникнути. Тож викидати з приміщення штори не варто. Проте для маленьких кімнат краще вибирати штори світлих тонів, які б гармоніювали з іншими деталями дизайну кімнати. Уникайте великих і темних принтів на тканині, адже вони візуально обтяжуватимуть інтер’єр. Якщо Ваше помешкання розташоване достатньо високо, то штори можна замінити на красивий тюль із оригінальним візерунком. Це не тільки візуально розширить простір кімнати, але й збільшить доступ денного світла в оселю.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою
4

Викинути зайве

У маленькій кімнаті місця небагато. Тому краще не захаращувати помешкання різними деталями, сувенірами чи громіздкими меблевими гарнітурами й великими кімнатними рослинами. Оптимальне рішення – мінімалізм у всьому. Важливо, щоб центральна частина кімнати була вільною, тому меблі краще розташувати вздовж стін. Також намагайтесь не затуляти шафами та полицями вікон.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою
5

Дзеркала збільшують простір

Вдалим рішенням для маленького інтер’єру стануть дзеркала. Шафа-купе з великим дзеркалом цілком вдало сховає все зайве, заощадить місце та візуально збільшить кімнату.

Топ-5 порад, як зробити кімнату світлішою

І наостанок – маленька кімната завжди потребує ідеального порядку, тож пануйте над хаосом і простором.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 3,00 з 5
Loading...