13 Липня 2018
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

СНІЖНО-БІЛА СТЕЛЯ – ШВИДКО ТА ЛЕГКО!

Як заощадити на ремонті та пофарбувати стелю самотужки, знає Dekoratorium.


Готуємо робочу поверхню 
Насамперед щільно накрийте люстру, меблі та підлогу, щоб не довелось після фарбування відмивати плями (для цього можна використати старі простирадла, газети, плівку чи великі пакети для сміття). Це значно полегшить прибирання, коли Ви завершите всі роботи зі стелею.
Перед фарбуванням необхідно підготувати та очистити поверхню від нерівностей, потрісканої чи відлущеної фарби. Якщо стеля була пофарбована іншим виробом, ніж Ви плануєте тепер, попередній шар слід повністю зняти. За допомогою скребка обережно зніміть потріскані та деформовані фрагменти фарбування. У разі потреби нанесіть на робочу поверхню шпаклівку. Найкраще обрати шпаклівку ACRYL-PUTZ ST10 START від ТМ Śnieżka, яку надзвичайно легко наносити та шліфувати. Наносити шпаклювальну масу краще шпателем, зачекати до повного висихання, після чого можна приступити до її шліфування.

СНІЖНО-БІЛА СТЕЛЯ – ШВИДКО ТА ЛЕГКО!

Вибираємо інструменти
Зазвичай для фарбування стін чи стелі обирають такі інструменти, як пензель чи валик. Пензель краще придбати з натурального матеріалу, а перед початком роботи не забудьте на кілька годин замочити його у теплій воді. Це полегшить процес роботи.
Не менш зручний у роботі валик. Однак слід пам’ятати, що кутові та важкодоступні зони краще обробляти за допомогою пензля. Для валика варто також придбати малярну ванночку, у якій зручно відтискати фарбу з поверхні валика.
Якщо Ви виконуєте ремонтні роботи самотужки, то краще обрати той інструмент, яким буде зручно працювати саме Вам. У випадку, коли ремонт передбачає тільки оновлення стелі, то використання спеціальних розпилювачів буде не доцільним, оскільки такий пристрій охоплюватиме більшу поверхню, ніж потрібно.

СНІЖНО-БІЛА СТЕЛЯ – ШВИДКО ТА ЛЕГКО!

Обираємо фарбу
Коли поверхня стелі та робочі інструменти підготовані, можна приступати до фарбування. Щоб досягнути максимально білосніжного кольору Вашої стелі, рекомендуємо вибрати фарбу Śnieżka Energy. Це матова латексна фарба, що призначена для покриття стін і стелі. Вона легко наноситься і має високу покривну здатність. Пофарбоване покриття сприяє “диханню” стін. Фарба Śnieżka Energy призначена для декоративно-захисного фарбування поверхонь із цементних, цементно-вапняних, вапняних, гіпсових, дерев’яних або деревопохідних матеріалів та гіпсокартонних плит. Фарбу слід наносити у 2-3 шари за допомогою пензля чи валика.

СНІЖНО-БІЛА СТЕЛЯ – ШВИДКО ТА ЛЕГКО!

Процес фарбування
Насамперед обережно покрийте фарбою периметр стелі, щоб запобігти попаданню виробу на стіни. Далі поступово рухайтесь у напрямку до центру стелі, не зачіпаючи вже пофарбовані сегменти. Рухи здійснюйте в одному керунку. Після нанесення першого шару фарба повинна добре висохнути. Другий шар фарби слід нанести упоперек напрямку першого шару фарби. Цей нехитрий прийом допоможе уникнути видимості слідів від пензля чи валика. Дайте фарбі висохнути поступово і результат фарбування Вас приємно здивує.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...