21 Травня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

Один інтер’єр – чотири варіанти оздоблення!

Як змінити свій інтер’єр? Найкраще…за допомогою кольору! Перефарбування стін дозволить Вам легко,швидко і водночас ефективно змінити вигляд приміщення.


Колір – це ключове слово! Завдяки йому Ваш інтер’єр набуде цілком нового вигляду. Хочете бути ближче з природою? Перефарбуйте стіни у зелений! Мрієте про гламурний стиль? Оберіть фіолетовий! Можливості практично необмежені, тому що вибір відтінків фарби Śnieżka насправді широкий.
Нижче пропонуємо Вашій увазі чотири кольорові версії одного і того ж приміщення. Перевтілення відбуватиметься у просторій та світлій вітальні. В приміщенні є білий кутовий диван, а також дерев’яні меблі, темно-коричневого кольору. Оформлення доповнюють торшери, біла ваза, а також кольорові подушки.

ПОРУЧ З ПРИРОДОЮ (1)

Ця пропозиція для тих, хто в буденній метушні бажає трішки відпочинку, і з міських джунглів мріє хоч на хвилинку перенестися на галявину. Стіни пофарбовані у світло-зелений колір (ŚnieżkaNature №119), а розташовані на них панелі є делікатно жовтого забарвлення (ŚnieżkaNature №103). На дивані розкладені подушки, відтінки яких ретельно підібрані до середовища – зелений, жовтий та коричневий. Таке поєднання додасть енергії і водночас дозволить відпочити. У такій вітальні не раз можна зарядитись позитивом!

ЕМОЦІЙНИЙ ЧЕРВОНИЙ (2)

Якщо Ви хочете, щоб вітальня передусім була місцем, де можна досхочу наситити свої відчуття – виберіть теплі інтенсивні кольори, наприклад червоний та оранжевий. Першим кольором (ŚnieżkaNature №118) пофарбовані стіни, другим (ŚnieżkaNature №122) – панелі. Таке поєднання відтінків створює враження меншого приміщення, ніж воно є насправді, а також надає темнішого вигляду, що сприяє атмосфері тиші та інтимності. Від червоних стін Ваші гості без сумніву будуть у захваті!

СТИЛЬНИЙ СІРИЙ (3)

Сірий не означає одноманітний! Відповідно підібрані відтінки сірого можуть неймовірно впливати на вигляд приміщення. Пропонуємо Вам світло-сірий колір (ŚnieżkaNature №158), котрий переважає на стінах. Доповнюють його білі акценти . Таке поєднання кольорів створює враження надзвичайно світлої, просторої та вільної вітальні. Оздоблення доповнюють подушки і абажури фіолетового кольору. Це відмінна пропозиція для тих, хто хоче трішки усучаснити свій дім, водночас уникаючи екстравагантності.

СПАЛАХ ГЛАМУРУ (4)

Присутність фіолетового відтінку, надає приміщенню сучасний, елегантний і дещо інтригуючий характер. Насиченим фіолетовим (ŚnieżkaNature №155) пофарбовані дві стіни, підкреслюючи цим диван і столик. На дві інші стіни, а також панелі нанесено світло-фіолетову фарбою (ŚnieżkaNature №110). Таке поєднання надає легкості усьому інтер’єру. Використані меблі та аксесуари відмінно доповнюють оздоблення кімнати. Однак з успіхом можна збагатити це оформлення елементами стилю гламур (оздоблені світильники, дзеркала, різні блискучі дрібнички), для якого фіолетовий – це ідеальний фон.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...