21 Березня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ІНТЕР'ЄР

ЗБІЛЬШЕННЯ МАЛОГО ПРИМІЩЕННЯ

Облаштовуючи невелике приміщення, не обов’язково відразу планувати ремонт. Бажаного ефекту можна досягнути за допомогою простих та дешевих методів.


СВІТЛІ КОЛЬОРИ

Темні кольори переважно зменшують кімнату, тому варто пофарбувати стіни світлими пастельними тонами. Ідеальним вибором будуть наприклад, світлі відтінки фарби Śnieżka Nature. Фронти шаф й інших меблів теж слід вибрати у світлій гамі.

ВІДМОВТЕСЯ ВІД ВІЗЕРУНКІВ

Надлишкові прикраси оптично зменшують приміщення. В інтер’єрі використовуйте лише однотонні елементи. Серед малюнків краще виберіть смуги, вміле їх використання на стінах або шторах може розширити або збільшити висоту кімнати.

ЗБІЛЬШЕННЯ МАЛОГО ПРИМІЩЕННЯ

ПРОДУМАЙТЕ ДЕТАЛІ ЩОДО ОСВІТЛЕННЯ

Зосередьтеся на природному світлі, не обмежуйте його надмірними прикрасами на вікнах. Вибирайте світлі та пастельні штори або жалюзі. Купіть у кімнату лампу з паперовим або прозорим плафоном. Хорошим прийомом буде використання відкритого плафона в бік стелі – таке світло створить враження вищого приміщення.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДЗЕРКАЛА

Це перевірений спосіб для збільшення простору. У вітальні або спальні можна використати горизонтальне прямокутне дзеркало, а у вузькому коридорі — вертикальне, на повний зріст. Вдалим рішенням буде також шафа з розсувними дзеркальними дверима.

ЗБІЛЬШЕННЯ МАЛОГО ПРИМІЩЕННЯ

МІНІМАЛІЗМ

Чим менше предметів інтер’єру, тим більше простору. Приберіть дрібнички та зайві меблі. Уникайте масивних об’єктів: невеликий диван або низькі полиці замість книжкової шафи не будуть оптично загромаджувати кімнату, оскільки розміщені нижче лінії зору.

ПРОЗОРІСТЬ

Дуже практичним рішенням є “невидимі” меблі. Виберіть скляний стіл або стільці з плексигласу. Це непомітні і практичні меблі. Фронти шаф і дверей також найкраще підібрати з прозорими панелями.

ЗАБЕРІТЬ КИЛИМИ

Це ще один предмет інтер’єру, який “краде” простір. Варто використати світлу, однорідну та натуральну підлогу.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцінка: 5,00 з 5
Loading...