21 Березня 2014
МАЙСТЕРНЯ ПРОЕКТІВ
ЕКСТЕР'ЄР

Альтанка на довгі роки

Відповідаємо на питання нашого читача про захист деревини.


Андрій: Цього року ми хочемо побудувати альтанку в саду. Як захистити дерево, щоб альтанка служила нам багато років?

Деревина — це матеріал з унікальними декоративними перевагами. На жаль, такі предмети, як альтанки, перголи, садові меблі та огорожі дуже швидко старіють, оскільки вони нестійкі до впливу руйнівних дій погодних умов. Вологість створює ідеальне середовищем для грибків, цвілі і бактерій, а сонячні промені висушують і послаблюють дерево. Масштаби негативного впливу цих факторів — різні: від поверхневого, який руйнує естетичний вигляд предмету, до глибокого, що створює необхідність замінити пошкоджену деревину. Через деякий час, навіть оброблені і полаковані предмети починають лущитись. Тому їх слід обробляти раз на декілька років. Відновлення деревини — це необхідність.

Одним з найкращих способів захистити деревину є імпрегнація. Цей процес полягає у тому, що деревину слід обробити спеціальним розчином, який пропитує, зміцнюючи її захисні властивості. Велика перевага імпрегнатів – у широкому використанні та виборі різних способів нанесення. Високоякісні продукти гарантують захист деревини від усіх атмосферних і біологічних факторів.

Альтанка на довгі роки

Найкращим вибором для деревини буде імпрегнат – захисно-декоративний засіб VIDARON. Підтвердженням його ефективності є шестирічна гарантія. Цей продукт глибоко проникає в деревину, захищає її від шкідливої ​​дії біологічних і атмосферних факторів, та надає деревині відповідного кольору із гами барв. Імпрегнат VIDARON захищає, доглядає дерево. Він виготовлений на основі технології Teflon ® surface protector, тому запобігає проникненню вологи і ультрафіолетового випромінювання. Цей продукт можна використовувати для елементів садово-паркової архітектури, будівельних пиломатеріалів, огорож, садових меблів, фасадів будівель і т.д.
Правильна підготовка поверхні і використання якісного продукту надасть альтанці, садовим меблям та іншим дерев’яним предметам естетичний вигляд на довгі роки.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...