28 Березня 2018

В обіймах Морфея

Пригадаймо дитячу загадку про те, що є найсолодшим у світі. Звісно ж – це сон.


Тривала відсутність повноцінного відпочинку може призвести до психологічної напруги, депресії та швидкої втомлюваності. Насправді ж Морфей дуже примхливий у своїх вподобаннях, тож спробуємо розкрити кілька секретів, як суттєво покращити свій сон і прокидатися зранку бадьорими.

В обіймах Морфея

1. Регулюємо кількість кофеїну

Якщо Ви полюбляєте пити каву, а тим паче у великій кількості, спробуйте зменшити вживання кофеїну, особливо ж у другій половині дня. Пом’якшити дію кофеїну на Ваш організм також можна, додаючи у філіжанку кави молоко або скибку лимона.

В обіймах Морфея

2. Свіже повітря – запорука міцного сну

Для якісного відпочинку необхідне свіже повітря. Тому перед сном варто добре провітрити спальню або залишити відкритою кватирку. Не зашкодять також невеликі вечірні прогулянки, однак уникайте сильних фізичних навантажень.

В обіймах Морфея

3. Колір має значення

Існує безліч досліджень про те, як колір впливає на настрій людини. Звісно, облаштування спальної кімнати – справа Вашого смаку та вподобань. Але варто пам’ятати, що кольорова гама інтер’єру спальні впливатиме і на якість сну. Насамперед слід врахувати розмір кімнати: якщо спальня невелика, то краще обрати світлі тони, щоб візуально збільшити простір. Це створить ефект легкості та свіжості у приміщенні. Для спальні краще підійдуть спокійні пастельні тони, щоб Ваші очі відпочивали. Також психологи радять надати перевагу синьому кольору. Спробуйте пофарбувати стіни у такій кольоровій гамі.

Порада від нашого експерта:

Для створення затишної атмосфери у спальні варто скористатися фарбою, наприклад, Śnieżka Max Latex. ЇЇ можна закольорувати у будь-який вподобаний вами тон із 518 кольорів. Найкраще для спальні вибирати спокійні пастельні відтінки. Адже спальня – це місце, де має панувати тиша для повноцінного відпочинку.

В обіймах Морфея

4. У ритмі сну

Для кращої релаксації перед сном можна почитати книгу або послухати спокійну музику. Сформуйте для себе невеличку медіа-теку з улюблених мелодій і прослуховуйте їх за 20-30 хвилин до сну. Заспокійливо діють на людину звуки дощу, тож можете обрати й таку мелодію.

В обіймах Морфея

5. Ароматерапія

Подолати безсоння часто допомагає ароматерапія. Для покращення сну найчастіше використовують лаванду, оскільки запах цієї рослини має легку седативну дію. Покладіть трохи сухої трави лаванди у лляні мішечки і тримайте їх неподалік подушки. Також можна скористатись спеціальною аромалампою, щоб пахощі лаванди рівномірно наповнили кімнату.

В обіймах Морфея
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...