4 Липня 2019
ПРОСТІР НАТХНЕННЯ
ІНТЕР'ЄР

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера


Серед нових професій сучасності є одна, яка стрімко набирає обертів і стає дуже популярною – це блогер. Навіть малі діти знають, хто такі відеоблогери і чим вони займаються. Проте мало хто здогадується скільки праці блогери вкладають у свої проекти і скільки уваги треба приділити підготовці до виходу в ефір, адже все це лишається поза екраном.

Як і будь-яке заняття, робота в Youtube та Instagram потребуєте комфортних умов праці і блогери, часто віддають перевагу роботі вдома. Відповідно домашній офіс має максимально відповідати потребам цієї сучасної креативної діяльності.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера

Ми підібрали рекомендації щодо облаштування практичного й комфортного робочого середовища, яке із легкістю трансформується у затишне домашнє гніздечко.

Незалежно від того, чи звернетеся ви за розробкою дизайну вашої оселі до фахівця, чи будете це робити самостійно, перший крок завжди типовий. Це перегляд фото вже готових помешкань, де є динамічні робочі зони, які легко трансформуються залежно від потреб мешканців.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера

В інтернеті є чимало тематичних ресурсів зі спеціальними мобільними додатками, з допомогою яких ви зможете комбінувати варіанти цікавих вам інтер’єрних рішень.

Однак зверніть увагу, що у вашому випадку основний акцент – це світло, природне чи штучне. Адже від якості картинки на екрані залежатиме успіх  комунікації із глядачами вашого каналу.

Ваш інтер’єр – це візитівка, за якою підписники оцінюють вас, незалежно від озвученої далі інформації. Тут доречно згадати думку психологів, котрі переконують, що на 90 % людей впливає саме візуальна інформація. Тож, обираючи рішення щодо оснащення робочої зони для кадру, врахуйте її привабливість для широкого загалу.

Освітлення, легкі кольори, на фоні яких будете виділятися ви або діяльність, яку ви демонструватимете, має справити на користувача вау-ефект.

1

Рекомендація.  Колір стін у вашій оселі має бути матовим та максимально універсальним для моделювання необхідної робочої картинки.

Обираючи кольорове рішення для стін, зверніть увагу на високоякісну матову латексну фарбу Śnieżka Mattlatex.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера

Фарба створює стійке матове покриття на різних типах поверхонь.

Śnieżka Mattlatex під час нанесення не розбризкується та має хорошу покривну здатність. Згодом пофарбовану поверхню  можна буде легко, без надмірних зусиль, очищати від забруднень і плям. Останнє особливо актуально, якщо ви займаєтеся DIY творчістю та в процесі роботи, приміром, демонстрації майстер-класів, матеріали можуть бруднити поверхню.

Для любителів кольорових експериментів фарбу Śnieżka Mattlatex можна тонувати за системою Śnieżka Colour System,  до якої входять 518 кольорів. Серед них точно знайдуться ті, які приглянуться вам. Однак пам’ятайте, що вибране із палітри кольорове рішення не має бути нав’язливим глядачеві. Колір не повинен бути агресивним і не зливатися із кольором вашої шкіри.

Якщо ви ведете аналітичний порадник і маєте образ ділової людини, на стіні, котра потрапляє у кадр, не має бути зайвих елементів, які смішитимуть глядача, навіватимуть меланхолію, чи, навпаки, дратуватимуть. Матова фарба Śnieżka Mattlatex забезпечить необхідний ефект однорідності картинки і не буде давати відблисків на камеру, що важливо в роботі відеоблогера.

2

Рекомендація. Щоб додати родзинки, на пофарбованій стіні можна повісити фігурну полицю для книг, вазон чи інші приємні дрібнички, які ви, наприклад, привезли із подорожі. До речі, це може бути й картина, яку ви виготовили власноруч. Цікаві аксесуари підкреслять вашу індивідуальність та створять відповідну атмосферу.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера
3

Рекомендація. Зважте на розташування столу чи тумби, на якій ви розміщуватимете робочий ноутбук чи комп’ютер. Вони не повинні стояти проти вікна, щоб не було зайвих відблисків на екрані та ви не затуляли денне світло, коли перебуватимете за монітором. Природне освітлення – це екологічна економія ваших ресурсів і запорука гарного кадру.

Якщо ж планування помешкання не дозволяє забезпечити максимального денного світла, або ви працюєте ввечері, тоді варто подбати про різновекторне штучне освітлення, яке забезпечить чіткість картинки на екрані та дозволить передавати кольори максимально природно.

Важливо також, щоб поверхня столу чи тумби, які потрапляють у кадр також були матовими. Таким чином, ви зможете краще закріпити техніку, з допомогою якої  виходитимете в ефір, а також для уникнення зайвих відблисків. Якщо ви декоруєте поверхню серветкою, скатертинами, подбайте, щоб вони мали однорідну текстуру, не ковзали поверхнею та «не різали» зображення у кадрі. Ще одна практична порада для роботи з камерою. Натуральне дерево стільниці може слугувати універсальним фоном для фотосесій, адже продукти виглядають дуже гармонійно на фоні дерев’яної поверхні.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера
4

Рекомендація. Важливим елементом є забезпечення належної звукоізоляції приміщення, аби у кадрі не чулися розмови ваших сусідів, а також не розходилося відлуння. Поганий звук  відео зводить нанівець всі зусилля, глядач може пробачити погану якість картинки, а от неякісний звук роздратує і заставить вашу аудиторію вимкнути відео.  Для уникнення останнього дизайнери та блогери пропонують використовувати в оздобленні приміщення паперові елементи та м’які текстури. Це можуть бути картини-витинанки на стінах, паперові ящички на полицях, текстурні панелі, декор стінних світильників. Є умільці, які навіть використовують паперові лотки з-під яєць, підкладаючи їх між стіною та декоративними панелями.

Інтер’єрні лайфхаки для відеоблогера

Ідеальним рішенням для відеоблогера стане динамічний інтер’єр у світлих тонах, із пересувними меблями-трансформерами, що дозволить легко моделювати робочу та відпочинкову зони, експериментувати із декором  та створювати щоразу свіжу картинку.

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...