20 Жовтня 2016

«DEKORATORIUM» – ЩОЙНО З ДРУКУ

«Dekoratorium» – помічник і порадник у ремонті, дизайні і декорі. У цьому можна пересвідчитися, взявши до рук свіжий осінньо-зимовий номер журналу.


У новому номері «Dekoratorium» пропонує своїм палким шанувальникам та читачам, що лише планують долучитися до їх широкого кола, необмежений простір для ідей дизайну і декору в облаштуванні помешкання. Так, журнал надає корисні поради, як власноруч зробити декоративні елементи, адже нині особливо цінуються речі і предмети ручної роботи, бо є оригінальними й ексклюзивними, а автори вкладають в них увесь свій запал й душу.

Наприклад, видання рекомендує у золотисто-багряну пору скористатися з багатства дарів природи і виготовити декоративні композиції для балкону і тераси.

А щоб в осінньо-зимовий період вечори не видавалися нудними і довгими, «Dekoratorium» радить подбати про вдале освітлення в інтер’єрі, яке наповнить приміщення атмосферою магічного спокою і рівноваги. Чарівної розкоші і шарму будь-якій оселі нададуть мідні елементи та аксесуари золотистого кольору, що нині є надзвичайно актуальними і модними.

Взявши до уваги поради журналу «Dekoratorium» та озброївшись потрібними інструментами й матеріалами, читач зможе самотужки подбати про відновлення даху будинку чи дерев’яних сходів, а також легко змайструвати й оздобити драбинку для ванної кімнати, що водночас правитиме за стелаж для рушників й інших речей.

Для тих, хто не знає, який стиль вибрати для дизайну інтер’єру, «Dekoratorium» рекомендує віддати перевагу індустріальному стилю, який започаткований у Нью-Йорку в дев’яностих роках минулого століття.

Також видання запросить читацьку аудиторію до Скандинавії, що славиться видатними майстрами і дизайнерами, авторами винятково простих предметів для щоденного вжитку.

Нині для багатьох сімей є актуальними питаннями: «як розширити домашній простір і за рахунок яких приміщень?» Тож «Dekoratorium» порадить, як подолати нестачу житлового простору.

На шанувальників музики очікує приємна зустріч з популярним українським співаком Арсеном Мірзояном. Про новинки музики, кіно й літератури читачі дізнаються з рубрики «Dekoratorium рекомендує».
Отже, кожен читач знайде для себе корисну статтю чи пораду у другому номері цьогорічного журналу «Dekoratorium».

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1а
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua 
www.acrylputz.com.ua 
www.sniezkanature.com 
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine 
www.vk.com/sniezkaua

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...