16 Червня 2016

НА ДОБРАНІЧ!

Нехай ніщо не завадить заснути


1. ТЕМПЕРАТУРА І ВОЛОГІСТЬ

Дослідження довели, що у спальні важливо підтримувати оптимальний рівень вологи – 50-60%. Недолік вологи в повітрі з’являється найчастіше в зимовий час, коли починають працювати системи опалення.

Використання зволожувача повітря допоможе уникнути проблем з надмірною сухістю шкіри і слизових оболонок (при занадто сухому повітрі навіть може з’явитися хропіння).

Щодо температури повітря в спальні — вважалося, що чим нижче там температура, тим краще. Тепер доведено, що для кожної людини існують свої індивідуальні умови, але оптимальна температура у спальні має бути в межах — 16-24ºС.

2. МЕБЛІ

Головне — не перестаратися з кількістю предметів в кімнаті. Якщо меблі будуть великогабаритні, або їх виявиться занадто багато, ви будете почуватись наче ночуєте на складі. Захаращеність простору не сприятиме умиротворенню, для цього і призначена спальня. Незалежно від розмірів спальні спробуйте знайти в ній місце для доволі просторого ліжка, адже саме воно є найважливішим предметом спальних меблів.

3. КОЛІР

Вирішуючи якого кольору має бути спальня, слід віддати перевагу не дуже яскравим фарбам. Відомо, що насичені кольори (червоний, оранжевий) можуть збудливо діяти на нервову систему. Таким чином, це не сприятиме сну. Тож краще уникати занадто яскравих відтінків.

4. УНИКАЙТЕ В СПАЛЬНІ

  • Квітучих рослини і букетів, що сильно пахнуть. Вдихання пилку квітів і сильного аромату, що виділяється з букету, може спровокувати головний біль і призвести до появи алергії. Віддавайте перевагу ефірним маслам з ароматом лаванди.
  • Телевізора, комп’ютера та інших предметів з яскравими екранами (світло пригнічує вироблення гормону сну мелатоніну).
  • Великої кількісті м’яких іграшок, подушок, маленьких предметів. Все це збирає пил, і розмножує різних паразитів і мікробів

Гарних вам снів!

Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...