3 Січня 2017

Інтер’єр в англійському стилі

Англійський стиль вибирають люди, які цінують затишну домашню атмосферу, де панує благородство.


Цей стиль досить традиційний, тому він погано «уживається» з елементами сучасних стилів.

Інтер’єр в англійському стилі

Англійський інтер’єр – це зазвичай суміш впливів георгіанського і вікторіанського стилів. Для георгіанського інтер’єру характерна стриманість, гармонія і виважені пропорції. У вікторіанському інтер’єрі набагато більше багатства, тут частіше використовують яскраві відтінки.

КОЛІР

Англійському стилю притаманні природні відтінки. Найкращими для створення такого інтер’єру стануть м’які тони рудого (Śnieżka Nature 122), коричневого (Śnieżka Nature 121), кольору червоного дерева (Śnieżka Nature 138), золотистого (Śnieżka Nature 116), пісочного (Śnieżka Nature 104), а також глибокого насиченого смарагдового кольору.

Інтер’єр в англійському стилі

Головне правило, якого варто дотримуватися: до оформлення стін яскравими кольорами підійдуть меблі пастельних, приглушених відтінків і, навпаки.

БАЗОВІ ЕЛЕМЕНТИ

  • Основа цього стилю – деревина, зазвичай благородних порід: морений дуб, червоне дерево, горіх. Деревину в англійському інтер’єрі використовують майже всюди. Стіни оздоблюють дерев’яними панелями, на підлозі – дубовий паркет, дерев’яні карнизи, масивні двері і традиційні меблі з масиву цінних порід в стилі знаменитого англійського майстра Томаса Чиппендейла (диван Честерфілд).
Інтер’єр в англійському стилі
  • М’які меблі обтягнуті матеріалом з квітковими принтами (зазвичай пишні троянди) або різного роду принтами в клітинку. Вони гармонують з різними пуфами і підніжками. В такому інтер’єрі, окрім найнеобхідніших меблів, є багато столиків і вітрин для різного виду дрібничок.
Інтер’єр в англійському стилі
  • Одним з важливих елементів стилю є камін, облицьований кахлями або природним каменем. В Англії біля каміна прийнято збиратися усією сім’єю на чаювання, тому навколо нього зосереджена більша частина м’яких меблів і журнальний столик.
Інтер’єр в англійському стилі
  • Не менш важливим елементом англійської вітальні є полиці для книжок, розміщені на усю висоту і ширину однієї зі стін. Часто книги можуть перебувати так високо, що доводиться користуватися дерев’яною драбиною, яка чудово гармоніює з інтер’єром.
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...