6 Серпня 2016

ЕКОСТИЛЬ

Екостиль в інтер’єрі – це не просто дизайнерське рішення, це філософія, в центрі якої – бережливе ставлення до природи, захоплення світом флори і фауни.


Як би люди не захоплювалися створенням нових технологій, найзатишніше ми почуваємо себе серед природи і натуральних матеріалів. Ейфорія на стиль хай-тек минула і тепер ми по-справжньому цінуємо те, що створила природа.

ЕКОСТИЛЬ

КОЛІР

Для оформлення інтер’єру в екостилі фарби повинні бути природних кольорів. Основне тло найкраще зробити білим, використовуючи такі його відтінки: молочний (Śnieżka Nature 101), мокрий пісок (Śnieżka Nature 102), колір слонової кістки (Śnieżka Nature 147). Можна застосовувати відтінки коричневого (Śnieżka Nature 161) і зеленого (Śnieżka Nature131).

ЕКОСТИЛЬ

Блакитного краще не використовувати, оскільки він відноситься до холодних тонів, а екостилю притаманні теплі тони. Для створення чистого природного інтер’єру додайте до білого або молочного кольору стін трохи зелених елементів. Це повинні бути плавні вертикальні лінії, як у природі стебла і листя. Від прямих ліній, гострих кутів і геометричних орнаментів краще відмовитися.

ЕКОСТИЛЬ

БАЗОВІ ЕЛЕМЕНТИ ЕКОСТИЛЮ

  • Екостиль не любить зайвих речей. Вибираючи цей напрямок у дизайні, слід залишити багато простору і світла.
  • Можна постаратися створити нейтральний екоінтер’єр, а можна використати елементи із скандинавського чи середземноморського стилів.
  • Атмосфера, яка сприяє релаксації. Інтер’єри в екостилі називають також простір для медитацій.
  • Дерев’яна підлога з рисовими, лляними килимами. Натуральні матеріали в усьому, навіть у дрібницях – фірмовий почерк екостилю в інтер’єрі!
  • Дерев’яні меблі можна доповнити плетеними з лози, доречні також вироби з кованими елементами.
  • Дивани і крісла найкраще обирати з невисокими спинками. Матеріал меблів має бути максимально природним.
Не дуже!Слабенько!Непогано!Дуже добре!Супер! Оцініть цю статтю, будь ласка!
Loading...